Znajdziecie tu Państwo aktualności ze świata prawa, nowości legislacyjne, ciekawostki prawnicze, jak również najnowsze produkty i usługi oraz aktualne promocje które pojawiają się w naszym portalu.

Prawo wciąż się zmienia, dlatego warto być na bieżąco...

 

Zapraszamy do korzystania 

Zespół portalu pozwywnioski.pl

- Zmiana Kodeksu Postępowania Karnego

Wobec szerokich zmian w przepisach zapraszamy do zapoznania się ze zmianami które nastąpią 01.07.2015r. w kodeksie postepowania karnego.

więcej...

2014-12-12 - Crowdfunding a prawo polskie

Crowdfunding a prawo polskie czyli wszystko co można znaleźć

więcej...

2014-11-04 - Formularze urzędowe pism procesowych w postępowaniu cywilnym

    W zakładce Pisma procesowe dodano nową kategorię - Formularze pism na drukach urzędowych - gdzie można bezpłatnie pobrać druki niezbędne w postępowaniu cywilnym uproszczonym jak również dot. zwolnienia od kosztów sądowych oraz ustanowienia adowkata lub radcy prawnego z urzędu.  Zespół portalu pozwywnioski.pl

więcej...

2014-10-27 - Nowelizacja ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych

        W zakładce Kodeksy i ustawy dodano najnowszą wersję - tekst ujednolicony - Ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych - wg stanu na dzień 27.10.2014 roku. Zespół portalu pozwywnioski.pl 

więcej...

2014-10-11 - Pisma cywilne i urzędowe

Witamy W chwili obecnej trwają intensywne prace nad zamieszczeniem wszystkich wzorów pism z naszej bazy pism procesowych oraz pism urzędowych tak by zawierały pełny opis który jest cechą  charakterystyczną naszego portalu. Jednocześni zależy nam nad znalezieniem optymalnego sposobu by pisma urzędowe były całkowicie darmowe i dostępne dla każdej osoby.

więcej...