O nas

 

   Portal prawny pozwywnioski.pl jest nowym serwisem na rynku porad prawnych udzielanych w sieci. Pragniemy zaznaczyć, iż nasz serwis jest bardzo dużym projektem informatyczno-prawnym, tworzonym z myślą o indywidualnym Kliencie, który zawsze ma czuć się usatysfakcjonowany ze współpracy.

Działamy prężnie w tej szybko rozwijającej się dziedzinie.

Naszą motywacją jest zagwarantowanie Państwu wysokiej jakości usług, dlatego też nie doskonalimy się tylko w zakresie prawa, ale również z zakresu informatyki. Sama znajomość prawa nie wystarczy, potrzebna jest widza ze strony technicznej by umożliwić skorzystanie z tej wiedzy dla naszych klientów. Cały system ma być bezawaryjny i dostępny 24 godziny na dobę, a usługi i produkty na najwyższym możliwym poziomie.  

Nasz zespół tworzą dyplomowani prawnicy, absolwenci najlepszych i renomowanych wydziałów prawa w Polsce. Każdy z członków posiada indywidualne zainteresowania i specjalizuje się w innej dziedzinie prawa. Duże znaczenie ma też kilkunastoletnie doświadczenie, które zdobyliśmy w pracy zawodowej.

Nasz portal tworzymy z pasją, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Prawo jest dziedziną, która jest obecna w naszym codziennym życiu prywatnym i zawodowym, dlatego też każdy korzystający z naszych usług poczuje się otoczony odpowiednią opieką, ludzkim zrozumieniem, a w rezultacie otrzyma specjalistyczną i kompleksową pomoc w każdej sytuacji prawnej.

Każde pytanie dotyczące konkretnej sytuacji prawnej jest inne, dlatego też nasi doradcy podchodzą do każdej sprawy w sposób indywidualny, udzielają pomocy opierając się na swojej wiedzy oraz doświadczeniu prawnym i życiowym, a także orzecznictwie sądowym i doktrynie prawniczej.

Najważniejszym celem, jaki sobie stawiamy jest satysfakcja Klienta, wtedy dopiero mamy poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

Wszystkie udzielane Państwu odpowiedzi są dyskutowane i omawiane w zespole prawników, co daje gwarancję, że treść jest rzetelna i kompletna. Zawiłości prawa prowadzą niejednokrotnie do sytuacji, kiedy należy wybrać najwłaściwsze ze względu na korzyść Klienta rozwiązanie i takie właśnie Państwu wskażemy.

Każda z osób w zespole przejawia inne przymioty charakteru od flegmatycznego po choleryczny. Dzięki takiemu zestawieniu każdy z nas ma inny punkt widzenia zgodny ze swoim usposobieniem, czego wynikiem jest nadanie indywidualnego charakteru każdej usłudze. 

Na naszej stronie znajdziecie Państwo również bogatą bazę pism prawnych takich jak pisma przedprocesowe np. wezwanie do zapłaty, pisma procesowe – czyli pisma składane przez strony postępowania sądowego i administracyjnego np. pozew, odpowiedź na pozew oraz wiele pism z rożnych dziedzin prawa i życia codziennego np. umowy. Wyszukiwarka pomoże znaleźć właściwy wzór w bardzo prosty sposób za pomocą kilku kliknięć. Jeśli w naszej bazie nie ma pisma, którego potrzebujesz - nasi doradcy stworzą je specjalnie dla Ciebie.

Nasz portal powstał z myślą o tych wszystkich, którzy na co dzień potrzebują szybkich i fachowych porad z zakresu prawa. Nasz strona jest zaprojektowana przez firmę posiadającą wysoką renomę na rynku, posiada łatwy interfejs, także każdy bez względu na wiek czy umiejętności informatyczne bez trudu poradzi sobie z jej obsługą.

Portal pozwywnioski.pl jest nowym spojrzeniem na prawo, którego założeniem jest ułatwienie poruszania się w tym świecie przy jednoczesnym umieszczeniu go w nowoczesnym środowisku opartym o technologię.

To Ty jesteś najważniejszym ogniwem, a to sprawia, iż cały portal jest otwarty na Twoje potrzeby, całe nasze starania dążą do rozwiązania Twoich problemów prawnych, a nie tworzeniu nowych.

Dlatego też nasi doradcy dostępni są 24 godziny na dobę.

 

Zapraszamy Państwa do owocnej współpracy

Zespół portalu pozwywnioski.pl