Pisma procesowe

 

   Pisma procesowe - są to wzory dokumentów spełniających wymogi formalne przewidziane przepisami prawa, obejmujące wnioski dowodowe i oświadczenia stron postępowania sądowego wraz z odpowiednią argumentacją, sporządzone do określonego zdarzenia prawnego.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo bogatą bazę pism prawnych takich jak pisma przedprocesowe np. wezwanie do zapłaty, pisma procesowe – czyli pisma składane przez strony postępowania sądowego i administracyjnego np. pozew, odpowiedź na pozew oraz wiele pism z rożnych dziedzin prawa i życia codziennego np. umowy, pełnomocnictwa czy też pisma urzędowe.

Do każdego dokumentu załączony jest samouczek zawierający podstawy prawne oraz niezbędne informacje potrzebne do załatwienia sprawy, takie jak: organ, do którego należy skierować pismo czy wysokość opłat wymaganych przepisami prawa.

Wyszukiwarka pomoże znaleźć właściwy wzór w bardzo prosty sposób za pomocą kilku kliknięć.

 

Pomagamy także w prawidłowym wypełnieniu wzorów znajdujących się w naszej ofercie. W tym celu wystarczy wybrać pismo i zlecić naszemu zespołowi wypełnienie go zgodnie z przedstawionym stanem prawnym.

Jeśli w naszej bazie nie ma pisma, którego potrzebujesz - nasi doradcy stworzą je specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się z naszym zespołem w celu zlecenia napisania pisma

Cena wypełnienia pisma lub sporządzenia nowego wzoru jest uzależniona od nakładu pracy poświęconego przez nasz zespół jak również stanu i zawiłości sprawy. Gdy zdecydują się Państwo na powyższe usługi należy skorzystać z formularza kontatkowego w celu sporządzenia wyceny wstępnej.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług 

Zespół portalu pozwywnioski.pl

 


 

   Przejdź do bazy pism procesowych  

 

 Zleć wypełnienie pisma  

 

  Zleć napisanie pisma