Porady prawne

 

  Usługa sporządzenia porady prawnej jest odpowiedzią na pytanie dotyczące konkretnego stanu prawnego, zawierającą kompleksową analizę zagadnienia ze wskazaniem podstawy prawnej oraz uzasadnieniem i rzeczową argumentacją popartą praktyką, poglądami doktryny i orzecznictwem sądowym.

W ramach usługi porady prawnej, sporządzona zostanie kompleksowa analiza Twojej sprawy pod kątem optymalnych możliwych rozwiązań prawnych danego zagadnienia/problemu.

Opinia prawna będzie zawierać spis przepisów prawnych, z którymi należy się zapoznać w celu zrozumienia istoty sprawy, jak również orzeczenia sądów polskich odnoszące się do przedmiotowej sprawy. Sporządzone zostaną również niezbędne pisma procesowe mające zastosowanie w danej sytuacji wraz z instrukcją gdzie i w jaki sposób należy je skierować.

Cała opinia zostanie przygotowana w przejrzystej formie, napisana zrozumiałym językiem.

Ponadto w ramach tej usługi oferujemy dodatkową 14–dniową opiekę prawną – w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jakie mogą pojawić się z Państwa strony zagwarantujemy bezpłatną pomoc.

Cena usługi uzależniona jest od stopnia zawiłości przedstawionego zagadnienia prawnego oraz od nakładu pracy, jaki nasz zespół poświęcił na jego rozwiązanie.

Wycena porady jest całkowicie darmowa i następuję w bardzo krótkim czasie od zgłoszenia - około 30 minut.

Nie jest ona zobowiązująca, przez sam fakt wyceny nie powstaje zobowiązanie, dopiero po akceptacji ceny zostaną podjęte kroki zmierzające do sporządzenia opinii. 

Odpowiedź na zadane pytanie prawne nastąpi nie później niż w ciągu 72 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty. Jest to niezwykle krótki termin, ale niejednokrotnie w sprawach sądowych liczy się każdy dzień, dlatego też dokładamy wszelkich możliwych starań, aby nie tracić Twego cennego czasu. 

    

W zależności od skomplikowania prawnego ceny porad prawnych kształtują się w następujących przedziałach:

  • 50 zł  – prosta porada prawna
  • 100 zł - 200 zł – standardowa porada prawna
  • 200 zł - 500 zł – skomplikowana porada prawna 

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat wyceny usług zapoznaj się z REGULAMINEM.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Zespół portalu pozwywnioski.pl

 


 

→  Zleć sporządzenie porady prawnej